Tur Kategorileri

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE-SAPANCA TURU 07 ARALIK 2019

GÜNÜBİRLİK
140 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

MAŞUKİYE -  SAPANCA TURU

GÜNÜBİRLİK

07 ARALIK 2019 

140 TLÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR HAREKET NOKTALARI
06.30 - Çorlu Eski Kız Meslek Durağı
06. 40 - Çorlu Eski Şifa Hast.
06. 50 - Çorlu Orion A.V.M.Önü
06. 00 - Tekirdağ Sahil Yolu Özcanlar Köfte
06. 00 - Çerkezköy Eski Otogar Önü 

 NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlayan misafirlerimize servis hizmetimiz mevcuttur.

07 ARALIK 2019 CUMARTESİ : Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. SİLİVRİ,İSTANBUL,GEBZE,İZMİT istikametinden  Ormanları, dereleri, şelaleleri ve meyve bahçeleri ile doğal bir cennet olan Maşukiye'ye varıyoruz.Kocaeli’nin Kartepe İlçesinin bir beldesi olan İzmit’e 20 km uzaklıkta yer alan bölge özellikle hafta sonu bölgeye akın eden zenginler tarafından biliyor. Kuzeyinde Sapanca Gölü, güneyinde ise Kartepe’nin yer aldığı Maşukiye’de muhteşem bir doğa var.Özellikle organik serpme kahvaltısı ve şelalelerle kaplı olan alabalık tesisleri ile ünlü olan bölgede hem kafanızı dinleyebilir hem de birbirinden güzel lezzetlerin tadına varabilirsiniz. 
Belirlenen mekanlarda  ( EKSTRA ) sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, Maşukiye'yi keşfetmeye başlıyoruz. Maşukiye Keltepe eteklerine yerleşmiş, eşsiz doğası ve alabalıklarıyla ünlenmiş, doğaseverlerin sık sık uğradığı bir yerleşim merkezidir.
Temiz havanın etkisi ve gözü okşayan renk tonları ile haftanın yorgunluğundan kurtulmak için, doğa yürüyüşlerini,zipline,safari, fotoğraf çekmeyi sevenler için Maşukiye ideal bir doğa cennetidir.yaklaşık 3 saat serbest zamanın ardından 
Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz.EKSTRA

 

Temiz havası ve yemyeşil bitki örtüsünün güzelliğine bir de kiremitte pişmiş nefis tereyağlı alabalık eklenince, Maşu
kiye gezisi büyük bir keyfe dönüşüyor. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Sapanca'ya doğru yol alıyoruz. 

Sapanca dünyada çok az görülen aynı zamanda da Türkiye'de ikincisi olmayan klimatik bir iklime sahiptir. Bu bölgeyi farklı kılan en önemli özellik ise havadaki nem ve oksijen durumunun bitkilere uygunluğu, Sapanca gölünün etkisi ve zemin toprağındaki tuz oranının düşük olmasıdır. Bu nedenle ideal koşullarda yetişen bitkilerin yaprakları aynı türlerin yapraklarına oranla daha canlı yeşil tonlarına sahip olarak daha iri ve sağlıklı görünümdedirler.Vadide yer alan koruma alanımızdaki bitkiler; kastancı eriği, ceviz, çam, ormangülü, muşmula, defne, karayemiş, kocayemiş, berberiş,  yukka, ateş dikeni, poteras, tafla, liküstnü dür. Doğa gezimizide tamamladıktan sonra  Çorlu’ya dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turunda  görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Turizm Paket araçlar ile ulaşım (MERCEDES TRAVEGO)
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm özel harcamalar
* Sabah Kahvaltısı
*Öğle yemeği

ÖDEME:

-
Nakit Ödeme :140 TL
-K.Kartı Tek Çekim: 155 TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL ) 

 ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

 

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

 
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

 

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

 

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

 

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

 

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 *Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 9’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

 *VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcıSİZİ ARAYALIM