Tur Kategorileri

TRAKYA´NIN BAŞKENTİ EDİRNE TURU 14 ARALIK 2019 CUMARTESİ

GÜNÜBİRLİK
140 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

TRAKYA'NIN İNCİSİ OSMANLI İMPARATORLUĞU'NUN

BAŞKENTİ EDİRNE TURU 

14 ARALIK 2019 CUMARTESİ 

GÜNÜBİRLİK

140 TL

ÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR...


İRTİBAT TEL:
TEL:
  0 (282) 651 59 14

GSM: 0 (542) 786 77 99

www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;

Çorlu Kızmeslek Lİsesi Arkası
Eski Şifa Hast. Önü                       
Orion Avm Önü                            
Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte
Çerkezköy Eski Otogar Girişi


 NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlandığı taktirde gidiş dönüşlerde ücretsiz servis sağlanacaktır.

14 ARALIK 2019 CUMARTESİ :

                    Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda  buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar çay,kahve,eşliğinde yola çıkıyoruz. 120 km sürecek olan yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğumuz esnasında Meriç nehri'ni panoramik olarak görüyoruz. İlk çağda antik adı bir Trak köyü olan orestia Romalılar döneminde Hadrianapolisşehri ve osmanlıya 92 yıl başkentlik yapmış ve sahip oldugu mimari yapıtlarıyla bir müze şehir olan Edirne'ye ulaşıyoruz. Edirne'de 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşmasıyla Karaağaç bölgesi gezimiz sırasında Tarihi Meriç Kprüsünü ,Lozan Anıtını ve Tarihi Tren istasyonunu görüyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizin ardından Edirne Şehir Merkezine dönerek Edirne'deki Adalet Kasrı, Fatih ve Saray köprüleri Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntılarını (Saray muftakları , Cihannüma Kasrı , Kum kasrı ve Hamamı ) ve Balkan Şehitliğni geziyoruz. 16 yyda su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalşarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II. Beyazıd Külliyesi Sağlık Müzesi gezimizi gerçekleştirirken Ahmet Kutsi Tecer'in ''Ağaç ve Sarmaşık '' şiirinin nasıl anlam kazandığını hayretle dinleyeceksiniz. Saray içi Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii ( Ulu Camii ) ve Mimar Sinan'ın Ustalık Eserimdir dediği çeşhur Ters Laleyi de görebileceğimiz gezilerimiz gerçekleştiriyoruz. Arasta Çarşısında Gelin Süpürgesi,Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış - veriş molaası veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası Edirne'nin ünlü Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi,Kavala Kurabiyesi ( Keçecizade ) gibi bir çok yöresel lezzetini tadabileceğimiz ve alabileceğimiz bir yere uğruyoruz. Daha sonra Meriç nehri'ne doğru hareket ediyoruz. Burada çay,kahve için serbest veriyoruz. Edirne'nin tarihi dokusunun yanı sıra yöresel lezzetlerini de keşfetmenin ardından çorluya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

*ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Turizm Paket Lüks Otobüslerle Ulaşım ( Mercedes Travego )
*Araç İçi İkramlar (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Turzm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşlğnde gez
*1618 Nolu Turzm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sgortası


*ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm Özel Harcamalar
* Sabah Kahvaltısı 
*Öğle Yemeği
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri


*ÖDEME:
*Nakit: 140 TL
*Kredi Kartı Tek Çekim:  155 TL 
*Bonus-World-Axess Kartlarına 2-4  Taksit Arası: (Taksit seçeneklerine + 15 TL fark ile )

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları
* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.SİZİ ARAYALIM