Tur Kategorileri

MUHTEŞEM EGE ESİNTİSİ TURU 09 / 13 EKİM 2019

5 GÜN 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
899 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

      MUHTEŞEM EGE ESİNTİSİ TURU

KUŞADASI - ŞİRİNCE - EFES - İZMİR - ÇEŞME - AYVALIK - CUNDA - ASSOS 


09 / 13 EKİM 2019


5 GÜN 3 GECE   


3 GECE (Y.P) HOTEL KONAKLAMASI 
 
899 TL

ÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR...

 

İRTİBAT TEL:
TEL: 0 282 651 59 14
GSM: 0 542 786 77 99
GSM : 0537 513 04 81

www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;

- 20.30 : Çorlu Kız Meslek Durağı
- 20.00 : Tekirdağ Özcanlar Köfte
- 20.00 : Çerkezköy Eski Otogar Girişi 

NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlandığı taktirde gidiş dönüşlerde ücretsiz servis sağlanacaktır.

 

 

09 EKİM  2019; ÇORLU-HAREKET
          Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra  ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben İzmir’ e  doğru yola çıkıyoruz.

10 EKİM 2019; İZMİR-EFES ANTİK KENTİ-ŞİRİNCE- KUŞADASI
          Sabah saatlerinde ilk durağımız olan şirin mi şirin insanlarım sıcak yaklaşımıyla ünlü olan Şirince Köyü'nde  kahvaltımızı alıyoruz.(EKSTRA) Burada verilen serbest zamanda Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek alış - verişi yapabilirsiniz. Köy ziyaretimiz sonrasında gezimize ülkemizin en önemli antik kenti olan Efes Antik Kenti'ne geçiyoruz. Efes Antik Kenti Magnesia kapısından girilen görkemli şehirde, Odeon Mısır tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, belediye sarayı, Domitian tapınağı, zafer Tanrıçası Nike kabartması ve Memnius anıtını görüp, zafer kapısından geçerek, Kuretler Caddesi'nde yürüyüş yapabilirsiniz. Bu caddede Skolastika hamamları, yamaç evleri, Trojan çeşmesi, Hadrian tapınağı, Latrina, aşk evi, Celcus Kütüphanesi, ticaret agorasını sütunlu mermer cadde üzerinden ilerliyoruz, daha sonra tarihin ilk reklam panosunu görülebilirsiniz. İmparator Arcadian tarafından ışıklandırılan ve liman caddesinde bulunan Selçuk kapısına ulaşılabilirsiniz. Daha sonra serbest zaman verip ardından konaklama ve akşam yemeğimizi almak üzere Kuşadası'ndaki otelimize geçiyoruz.

11 EKİM 2019; ÇEŞME TEKNE TURU - İZMİR 
          Sabah otelde alınan kahvaltının ardından turumuza başlamak için otelimizden ayrlıp Tekne turumuzu (EKSTRA) gerçekleştirmek üzere Çeşme’ye  gidiyoruz.“Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Çeşme’den kalkması ile başlıyor. Teknemiz gideceği ilk ada olan Akvaryum koyuna doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan Akvaryum adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olacak. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak; (Balık ya da tavuk + makarna + salata) tekne de öğle yemeği olarak sunulacaktır. Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menümüz servis edilecektir.) Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize keyif katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Mavi koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine sizlere yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp  Eşek adasına  geçip bir süre burada mola verdikten sonra Çeşme’ye doğru teknemiz yol almaya başlayacak. Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız başlayacak… Yaklaşık bir saat Çeşme ‘de Gezinme Fırsatı bulduktan sonra 18:30-19:00 arası teknemiz Çeşme’ye geri dönüyor, aracımıza ulaşıyoruz ve akşam yemeğimizi ve konaklama için İzmir’de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.

12 EKİM 2019; AYVALIK TEKNE TURU - CUNDA ADASI
          Sabah otelde alınan Açık Büfe kahvaltıdan sonra  Ayvalığa doğru hareket ediyor ve tekne turumuza başlıyoruz. (EKSTRA) “Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlıyor. Teknemiz gideceği ilk ada olan İncirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olacak. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı ve Çoban Salatımızdan  oluşan menümüz ile yemek ziyafetimiz başşlayacak. ( Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menümüz servis edilecektir.) Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize keyif katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için sizlere yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak . Yaklaşık bir saat  Cunda Adası’nın meşhur sakızlı dondurmasının yanında ikram edilen lokma tatlısının tadına bakabilir , meşhur tarihi TAŞ KAHVE ‘de kahvenizi yudumlayabilirsiniz ve Arnavut kaldırımlı sokaklarında fotoğraf çekebilir , hediyelik eşya alabilirsiniz. Gezinme Fırsatı bulduktan sonra tekrar teknemiz Ayvalık‘a geri dönüyor, aracımıza ulaşıyoruz,  canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizi yemek için ve konaklamak için Edremit’te bulunan otelimize dönüyoruz. 

13 EKİM 2019;  ASSOS - BEHRAMKALE - ÇORLU 
          Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz günümüze Anadolu'nun en sağlam antik kenti olan ASSOS'a doğru hareket ediyoruz.M.Ö. 2000 yıllarında Lelegler tarafından kurulan bu eski kent, M.Ö. 8. Yüzyılda Midilli Adasından gelen İonlar tarafından ele geçirilmiştir. Ünlü filozof Aristo M.Ö. 348 yılında ilk felsefe okulunun burada kurmuştur. Tepede M.Ö. 6. Yüzyılda kurulan ünlü Athena tapınağı kentin en değerli kalıntılarındandır. Kenti kuşatan surlar antik çağdan günümüze kadar çok iyi korunmuş örneklerdendir. Assos’un günümüze ulaşan kalıntılarından biri de liman olup, bu küçük limanın mendireği ve rıhtımı halen kullanılmaktadır.Bu tarih kokan kentte vereceğimiz serbest zaman sonrasında kentten ayrılıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Bu keyifli gezimizin ardından Çorlu'ya doğru harekete geçiyoruz.Daha sonra siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak başka bir ÇELEBİ TRAVEL turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Lüks Araçlar İle Ulaşım Mercedes Travego
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre gezileri 
*3 gece (Y.P) Hotel Konaklaması (Sabah Kahvaltısı,Akşam Yemeği,)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm öğlen yemekleri

*İlk Sabah Kahvaltısı
*Tüm özel harcamalar
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar(Tekne Turu gibi)
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlandığı taktirde gidiş dönüşlerde ücretsiz servis sağlanacaktır.

ÖDEME:

*Kredi Kartı Tek Çekim: 899 TL

*Bonus-World Kartlarına 2-6 Taksit Arası: 920 TL

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

 

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.SİZİ ARAYALIM