Tur Kategorileri

GÜNÜBİRLİK SAFRANBOLU TURU 29 EYLÜL 2019 PAZAR

GÜNÜBİRLİK
150 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

 SAFRANBOLU TURU

29 EYLÜL 2019 PAZAR 

GÜNÜBİRLİK

150 TLÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR...

ÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
GSM:0537 513 04 81

www.celebitravel.com

TUR HAREKET NOKTALARI;

 
00.00 - KIZMESLEK LİSESİ ARKASI
00.05. - ŞİFA HASTANESİ ÖNÜ
00.15 - ORİON A.V.M ÖNÜ
23.30 - TEKİRDAĞ SAHİL


 NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlayan misafirlerimize servis hizmetimiz mevcuttur.

28 EYLÜL 2019 Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL  araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz

29 EYLÜL 2019 : Araç içi sıcak,soğuk içecek ikramı eşliğinde İstanbul-Bolu’yu takiben Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu'ya varıyoruz. Vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molasının ardından cam terasa gidiyoruz(Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras ( Cam Seyir Terası ), 75 ton ağırlığı taşıyabiliyor. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan cam seyir terası, her biri 750 kilogram taşıyabilecek kapasiteye sahip gözenekler, 3 santimetre kalınlığında 3 parça camdan oluşuyor. Yaklaşık 400 kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan 100 metrekareden oluşan terasta bir seferde sadece 30 kişi bulunabilmektedir. Terasta eşsiz Tokatlı Kanyonu manzarasını izledikten sonra Yörükköy de bulunan Filiz Teyzenin anlatımları eşliğinde ayrı bir tat kazanan sipahi konağını ziyaret ediyoruz; sonrasında havaalanı olmayan kentin uçağı olan Zafran uçağını görüyoruz, gezimizin devamında panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesinin bulunduğu Kale Mevkiini Hıdırlık Tepesinden fotoğraflıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını görebileceksiniz. 1893 yılında tamamlanan ve manzarası ile sizi cezp edecek olan Mümtazlar konağına gidiyoruz. Hayat, Harem ve Selamlık bölümlerini geziyoruz. Safranbolu'nun ruhunu yansıtan sokaklarda meşhur Safranbolu ürünlerinin alışverişini yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu'da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı'nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz.Safranbolu gezimizi burada sonlandırıyor ve Çorlu’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turunda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Turizm Paket Lüks Araçlar ile Ulaşım (MERCEDES TRAVEGO)

*Araç içi ikramlar (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve ve kek,su)
*Çevre gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Öğlen Yemeği

*Tüm Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Girişleri
*Sabah Kahvaltısı 

ÖDEME:

*Kredi Kartı Tek Çekim:150 TL
*Bonus-World-Kartlarına 2-3 Taksit Arası:160 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. 

NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden 3 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda ÇELEBİ TRAVEL 'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez.
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN.SİZİ ARAYALIM