Tur Kategorileri

İSTANBUL LALE FESTİVALİ GEZİSİ 04/05/11/12/18/19/25/26 NİSAN 2020

GÜNÜBİRLİK
110 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL LALE FESTİVALİ GEZİSİ

04 NİSAN CUMARTESİ 2020

05 NİSAN PAZAR 2020

11 NİSAN CUMARTESİ 2020

12 NİSAN PAZAR 2020

18 NİSAN CUMARTESİ 2020

19 NİSAN PAZAR 2020

25 NİSAN CUMARTESİ 2020

26 NİSAN PAZAR 2020

Emirgan Korusu, Boğazda Tekne Turu,Eminönü,Mısır Çarşısı,

110 TL

ÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR... 

REZERVASYON :
TEL: 
0282 651 59 14
GSM: 
0542 786 77 99
www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;
06:30 - Çerkezköy Eski Otogar Girişi

06:30 - Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte
07:00 - Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası 
07:10 - Çorlu Orion A.V.M önü

ÇORLU,EMİRGAN KORUSU,BOĞAZ TURU,EMİNÖNÜ,MISIR ÇARŞISI,ÇORLU;

    Gezimize sabah saat 07.00’da Çorlu’dan hareketle başlıyoruz.Araç içi ikramlar eşliğinde Kısa bir yolculuğun ardından Emirgan korusuna varıyoruz. Koru İstanbul’un Sarıyer ilçesinde sınırlarında olup, içinde Dünyaca ünlü bitkiler bulunan bu koruluk bu haliyle doğal bir mirastır. Aynı zamanda korunun tarihi bir miras olduğu da bilinmektedir. İçinde üç adet köşk bulunan koru, İran ve Mısır’lı yöneticilere hediye edilmiş bir Osmanlı mülküdür. Emirgan Korusu’nun İstanbul turizmine sağladığı katkılar arasında kuşkusuz Lale Festivali de sayılmalıdır. 2006 yılından başlayarak her yıl düzenlenen festivalde binlerce lale sergilenmekte, lale türleriyle ilgili çeşitli araştırmalar kamuoyuna duyurulmakta, pek çok akademisyen ve estetik meraklısının ilgisi çekilmektedir. Festival lale türlerine ilgi duyan pek çok kişi tarafında ilgiyle takip edilmektedir. Buradaki serbest zamanımızın ardından  eminönünde  bizi bekleyen teknemize geçiyoruz,teknemizde Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde tekne turumuza başlıyoruz. Boğaz turumuzu yaparken öğle yemeğimizi alıyoruz. (Eminönü usulü balık ekmek+meşrubat) İstanbul Boğazı veya diğer adı ile bilenen Boğaziçi Dünyanın en önemli coğrafi konumlarından biridir. Turumuz esnasında İstanbul’un boğazını süsleyen tarihi yapıları görebilecek, boğazın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilecek ve kartpostal görünümünde fotoğraflar çekebiliriz. Panoramik olarak görebileceğimiz yerler arasında Rumeli Hisarı, Bebek, Arnavut köy, Beşiktaş, Dolmabahçe, Çırağan Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Ortaköy meydanı, Ortaköy Camii, Kız Kulesi, Tophane, Galata Kulesi gibi yerleri görüyoruz. Birkaç saat sürecek boğaz turumuzun sonrasında, Eminönü’nde tekne turundan inerek Mısır Çarşısına geliyoruz. Mısır Çarşısı İstanbul'un en eski kapalı çarşılarından biridir. Aktarlarıyla meşhur bu çarşıda halen tabii ilaçlar, baharat, çiçek tohumları, nadir bitki kök ve kabukları gibi eski geleneğine uygun ürünlerin yanı sıra;  kuruyemiş,  şarküteri ürünleri, değişik gıda maddeleri satılmaktadır. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Çorlu’ya dönmek üzere dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizi bir başka ÇELEBİ TRAVEL programında  görüşmek üzere, misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Lüks otobüslerle ulaşım(MERCEDES TRAVEGO)
*Araç içi ikramlar (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri 
*Boğaz'da Tekne Turu

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Ekstra yapılan harcamalar

FİYATLAR
Nakit: 110 TL
Bonus ve World kartlara 2-6 taksit arası: 125 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
   Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden 3 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda ÇELEBİ TRAVEL'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.
http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.htmlSİZİ ARAYALIM