ADRAMİS TERMAL OTELDE 26 - 28 OCAK TARİHLERİNDE 3 GÜN / 2 GECE KONAKLAMA 900 TL

ADRAMİS TERMAL OTEL

Arkadaşlarınızla Paylaşın

 AYVALIK - CUNDAADASI – ŞEYTAN SOFRASI – YEŞİLYURT KÖYÜ TURU
 3 GÜN – 2 GECE

                         26 - 28 OCAK 2022                          
  ADRAMİS TERMAL OTELDE
2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

                                                                                                                        Ulaşım Dahil Kişi Başı 900 TL


ÇELEBİ TRAVEL 
TEL:  0282 651 59 14 

GSM: 0537 513 04 81
GSM: 0542 786 77 99 
www.celebitravel.com

Tur Hareket Noktaları;
05:00 - 
KAPAKLI KAHELER DURAĞI
05:20 
ÇERKEZKÖY ESKİ OTOGAR ÖNÜ 
06:00 -

06:10 - 
ÇORLU ORİON AVM ÖNÜ
06:50 - 
TEKİRDAĞ SAHİL YOLU TRUVA ÖNÜ


26 OCAK 2022 ÇARŞAMBA ; Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.  Daha sonra Edremit’te konaklayacağımız ADRAMİS TERMAL OTEL'e doğru devam ediyoruz. http://www.adramis.com.tr/Otelimize ulaştıktan sonra Termalden yararlanmak için serbest zaman veriyoruz ve akşam saat 19:30 Canlı müzik eşliğinde (Açık Büfe) akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Otelimizde. ADRAMİS TERMAL OTEL 

 

27 OCAK 2022 PERŞEMBE ; Sabah  Otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından Ayvalıkta bulunan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos- Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz.Ayvalığın eşsiz ve büyüleyici güzelliğini yanımızda götürebilmek için bir sürü fotoğraf çekiniyoruz. Daha sonra Cunda adasına doğru yola koyuluyoruz. Misafirlerimize Cunda Adasında serbest zaman veriyoruz. Adada Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda dolaşabilir ve bol bol fotoğraf çekinebilirsiniz. Cunda Adasında semt pazarını gezevilir ya da Taş kahvede çay kahve molası verebilrsiniz. CUNDA adasındaki gezimizi tamamlayıp  bizi bekleyen aracımıza binerek  konaklama ve akşam yemeği için otelimize doğru hareket ediyoruz. Canlı müzik eşliğinde (Açık Büfe) akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Otelimizde. ADRAMİS TERMAL OTEL

 
28 OCAK 2022 CUMA ; Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 10:00'da sıralarında Otelimizden ayrılıyoruz. Kaz Dağları'nın en batısında Çanakkale'nin Küçükkuyu beldesine 4 km uzaklıkta olan Yeşilyurt asıl adıyla Büyük Çetmi köy’üne gidiyoruz.  Ege denizine karşı yeşil bir vadide kurulmuş güzel bir köy. Köyün tamamındaki taş sokaklar, hemen hepsi restore edilmiş taş evleri ile huzur dolu bir ortamda tatil geçirmek için harika bir yer ve tarihi mekanımızı gördükten sonra gezimizi tamamlayıp, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Sonrasında Keşan, Tekirdağ güzergahından Çorlu’ya ulaşıyoruz.  Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turunda yeniden görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

ADRAMİS HOTEL BÜNYESİNDE;

1 açık havuz (karma)

1 termal havuz (karma)

1 bayan özel termal havuz

Sauna

Hamam

Mevcut olup tüm aktiviteler ödemenin içinde bulunmaktadır.

(masaj hizmeti ekstra olmaktadır.)

*Otelimiz bünyesinde 14.00-16.00 arasında lobi de gerçekleşen break tıme çay-kahve eşliğinde güzel atıştırmalıkların keyfini çıkartabilirsiniz.

*Dileyen misafirlerimiz break tıme sonrasında çevre köylerde gerçekleşen ve halkın geçimini bu şekilde yürüttüğü köylü pazarlarına gidebilir.Organik sebze-meyve vs. gönül rahatlığıyla tadına bakabilir ve alışverişini yapabilir.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*2 Gece yarım pansiyon şeklinde konaklama (sabah kahvaltısı+akşam yemeği)
*Lüks otobüslerle ulaşım

*Çevre geziler 
*Araç içi ikramlar (sıcak,soğuk içecekler, çay, kahve ve kek,su)

*1816 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
*Tüm Öğle Yemeği   
*Aktiviteler Ücreti 
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

ÖDEME:

-Nakit Ödeme : 900 TL  
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: (taksit tutarına + 15 TL) 

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

 

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
*Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

 


 

 

TUR GENEL TANIMI

ADRAMİS TERMAL OTELDE 3 GÜN / 2 GECE KONAKLAMA
Gezilecek Yerler:

AYVALIK - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFTASI - YEŞİLYURT KÖYÜ

Geceleme: 3 GÜN 2 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
900.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp