­čÄäYILBA┼×INA ├ľZEL BATUM TURU­čÄä

YILBA┼×INA ├ľZEL BATUM TURU
5750.00 TL'den itibaren
29.12.2023
Yurtd─▒┼č─▒ Turlar─▒

­čÄä­čÄäYILBA┼×INA ÖZEL­čÄä­čÄä

BATUM TURU

30 ARALIK- 1 OCAK


FIYATLANDIRMA:
UÇAKLA
─░STANBUL HAVAL─░MANI-R─░ZE HAVAL─░MANI
:

8.750Ôé║ K─░┼×─░ BA┼×I (uçak bileti dahil)

TUR ARACIMIZ ─░LE SEYAHAT:
5.750 Ôé║ K─░┼×─░ BA┼×I

29 ARALIK: ÇORLU ÇIKI┼×
Tur arac─▒m─▒z ile gidecek olan siz de─čerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda bulu┼čmam─▒z─▒n ard─▒ndan ÇELEB─░ TRAVEL araç içi ikramlar─▒m─▒z e┼čle─činde Rize Havaliman─▒na hareket ediyoruz.

30 ARALIK: R─░ZE HAVAL─░MANI-SÜRMENE BICAK ATÖLYES─░-VATANÇAY FABR─░KASI-SARP SINIR KAPISI-BATUM

Siz de─čerli misafirlerimiz ile bulu┼čtuktan sonra ÇELEB─░ TRAVEL araç içi ikramlar e┼čli─činde ─░stanbul Havaliman─▒ndaki Check-in i┼člemlerimizi tamamlamak üzere ─░stanbul havaliman─▒'na geçi┼č sa─čl─▒yoruz.─░┼člemlerimizin ard─▒ndan uça─č─▒m─▒za binerek 2 saatte yak─▒n sürecek olan uçak yolculu─čumuza ba┼čl─▒yoruz.

Rize Havaliman─▒'na ini┼č yapt─▒─č─▒m─▒zda bizi bekleyen rehberimiz ve arac─▒m─▒za binerek Karadeniz'e gelmi┼čken Sürmene B─▒ça─č─▒'n─▒n yap─▒l─▒┼č─▒n─▒ görüp sevdiklerimize hediyelerimizi ald─▒ktan sonra tekrardan rehberimizin anlat─▒mlar─▒ ile yolumuza devam ediyor ve VATANÇAY fabrikas─▒na geçiyoruz, burada çay─▒n yapraktan barda─ča dönü┼čüm hikayesini dinledikten sonra çaylar─▒m─▒z─▒ yudumluyor ve çay alma imkan─▒ buluyoruz.Sonras─▒nda yolculu─čumuzu sürdürüp GÜRC─░STAN s─▒n─▒r kap─▒s─▒n─▒n bulundu─ču SARP GEÇ─░┼× KAPISI'na ula┼č─▒yoruz. Gerekli gümrük geçi┼č i┼člemlerimizi tamamlayarak BATUM'a geçi┼č yap─▒yoruz. Panaromik olarak mimarisiyle ünlü BATUM ┼čehrini görerek ak┼čam yeme─čimizi almak için Batum'da bulunan türk restorant─▒m─▒za geçerek yeme─čimizi al─▒yoruz, ard─▒ndan istirahat etmek için otelimize gidiyoruz.

31 ARALIK: BATUM ┼×EH─░R TURU
Sabah kahvalt─▒m─▒z─▒ otelimizde ald─▒ktan sonra rehberimiz e┼čli─činde BATUM ┼čehir turu yapmak üzere lobi'de bulu┼čuyoruz. dileyen misafirlerimiz e┼čli─činde BATUM'un kuzey bölgesinde yer alan, Dünya'n─▒n en büyük botanik parklar─▒ndan birisi olan 2bin'i a─čaç olmak üzere toplamda 5Bin farkl─▒ türde bitkinin bir arada oldu─ču BATUM─░ BOTAN─░K BAHÇES─░(ekstra) gezimize kat─▒labilir. Botanik bahçemizdeki gezimizi tamamlayarak Batum merkezinde araçlar─▒m─▒zdan inerek yapaca─č─▒m─▒z ┼čehir turumuzda ORTA CAM─░─░, P─░AZZA KULES─░,RUS&ERMEN─░ ORTODOKS K─░L─░SELER─░,AVRUPA MEYDANI,ALTIN POSTLU KOÇ HEYKEL─░,POSEIDON MEYDANI,AL─░ VE N─░NO HEYKEL─░,BATUM BULVAR PARK'─▒na görerek turumuzu tamamlayarak ak┼čam yeme─čimizi almak üzere Batum'da bulunan türk restorat─▒m─▒za geçerek yeme─čimizi al─▒yoruz. Siz misafirlerimiz için Y─▒lba┼č─▒ alternatiflerimiz ┼ču ┼čekildedir;
  • Dileyen misafirlerimiz otele geçerek istirahat edebilir.
  • Dileyen misafirlerimiz meydandaki neol pazar─▒n─▒ gezip y─▒lba┼č─▒na kutlamalar─▒na kat─▒labilir.
  • Dileyen misafirlerimiz geleneksel GÜRC─░STAN gecesine kat─▒labilir.
  • Konaklama otelimizde.
1 OCAK: DÖNÜ┼× YOLCULU─×U
Sabah kahvalt─▒m─▒z─▒ otelde ald─▒ktan sonra bulu┼čma saattimizde lobide bulu┼čarak dönü┼č yolculu─čumuza ba┼člamak üzere arac─▒m─▒za geçi┼č sa─čl─▒yoruz. Masallar ülkesindeki ┼čatolar─▒ and─▒ran otel ve kamu binalar─▒na kadar bizleri mimarisiyle büyüleyen Batum'a veda etmek üzere SARP SINIR KAPISIna geçiyoruz. Geçi┼č i┼člemlerimizi tamamlay─▒p ülkemize giri┼č yap─▒yoruz. Rize havaliman─▒ndan havayolu ile seyahat eden yolcular─▒m─▒z─▒ uçaklar─▒na u─čurluyoruz. Karayolundan devam eden yolcular─▒m─▒zla birlikte tur otobüsümüz ile siz de─čerli misafirlerimizi bulu┼čtu─čumuz noktalara b─▒rakarak bir sonraki ÇELEB─░ TRAVEL turumuzda bulu┼čmak üzere vedala┼č─▒yoruz.


HATIRLATMALAR:
*Batum Gürcistan'a geçerken yan─▒n─▒zda herhangi reçeteli veya reçetesiz ilaç(hap,a─čr─▒ kesici vs.) bulundurulamaz. (Kullan─▒lmas─▒ zorunlu ilac─▒ olan misafirlerimizin rezervasyona önceden bildirmeleri rica olunur.

*Yeni Kimlik olmas─▒ zorunludur. ( Sadece pasaportu olanlar eski kimlikle geçi┼č yapabilmektedir.)
*Annesiz ve babas─▒z gelecek olan 18 ya┼č alt─▒ çocuklar için noterden anne baba imzal─▒ bir ┼čekilde muvafakatname al─▒nmas─▒ ┼čartt─▒r.Yoksa Batum'a geçi┼č sa─članamamaktad─▒r.
*┼×arj aletlerimizi ve kulakl─▒klar─▒m─▒z─▒, ┼čemsiye, h─▒rka, kimliklerinizi ula┼čabilce─čimiz yerlerde bulundural─▒m.
*─░lk gün gidi┼č ve son gün geli┼č yolculu─čunda araçta geçirece─čimiz için k─▒yafetlerimizin rahat olmas─▒na ve yast─▒ks─▒z yapamam diyenler için küçük yast─▒klar─▒n─▒ getirmelerini öneriyoruz.
* Re┼čit olmayan çocu─čun babas─▒ ve annesi vefat etmi┼č ise vefat belgesi gerekmektedir.

Tur programlar─▒m─▒zdan herhangi birini sat─▒n alm─▒┼č olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullan─▒m Sözle┼čmemizi kabul etmi┼č olur.
TUR KAYIT SÖZLE┼×MES─░

ÇELEB─░ TRAVEL
TEL: 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
GSM: 0537 513 04 81
www.celebitravel.comTUR F─░YATLANDIRMALARI

Nakit ödeme:
Uçakl─▒ tur ücreti: 8.750Ôé║
Otobüs ile tur ücreti: 5.750Ôé║

Kredi kartlar─▒na tek çekim: 
Uçakl─▒ tur ücreti: 8.750Ôé║
Otobüs ile tur ücreti: 5.750Ôé║

Tüm kredi kartlar─▒na 12 aya kadar taksit yap─▒lmaktadir.

├ťCRETE DAH─░L OLAN H─░ZMETLER

*Turizm Paket araçlar ile ula┼č─▒m
*Uçak bileti
*Araç içi ikramlar 
*Çevre gezileri
*2 gece otel konaklama
*2 Sabah kahvalt─▒s─▒
*Turizm Bakanl─▒─č─▒’ndan kokartl─▒ profesyonel rehberler e┼čli─činde gezi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortas─▒

├ťCRETE DAH─░L OLMAYAN H─░ZMETLER

*Tüm Ekstra Harcamalar
*Tüm Ö─člen Yemekleri
*─░lk gün yolda al─▒nan kahvalt─▒
*Tüm ö─člen yemekleri
*Müze Ören Yeri Giri┼č Ücretleri
*Gürcistan yöresine ait canl─▒ müzik e┼čli─činde ak┼čam yeme─či 
*Batumi Botanik Bahçesi giri┼č ücreti
*Gürcistan geçi┼č harc─▒
Bu Turu Payla┼č:

TUR GENEL TANIMI

BATUM TURU
Gezilecek Yerler:

ORTA CAMİİ, PİAZZA KULESİ,RUS&ERMENİ ORTODOKS KİLİSELERİ,AVRUPA MEYDANI,ALTIN POSTLU KOÇ HEYKELİ,POSEIDON MEYDANI,ALİ VE NİNO HEYKELİ,BATUM BULVAR PARK-BATUMİ BOTANİK BAHÇESİ

Geceleme: 3 G├ťN 2 GECE
Konaklama: ODA KAHVALTI
5750.00 TL'den itibaren

Tarih Se├žiniz

Yard─▒mam─▒ ─░htiyac─▒n─▒z Var?

Rezervasyon ─░├žin Yard─▒mam─▒ ─░htiyac─▒n─▒z Var? L├╝tfen Hert├╝rl├╝ Sorunuzu, Fikrinizi ve D├╝┼č├╝ncenizi Bizimle Payla┼č─▒n.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
Whatsapp Whatsapp