Hakkımızda

ÇELEBİTUR SEYAHAT TAŞIMACILIK.ve İNŞAAT.TAAH.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ.

Kuruluş tarihinden bugüne kadar her geçen yıl kendini geliştirerek teknolojiye ve insana yatırım yaparak hizmetteki kalite farkını ispatlamış ve personel taşımacılığında önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyor.

Personel taşımacılığında modern araçlarımızla Trakyadaki fabrikaların personel taşımacılığını yapmaktayız.

Her zaman hizmetteki kaliteyi arttırmak için üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Personel taşıma sektörünü ileriye götürmek ve daima kaliteli hizmet sunmak temel prensibimizdir.

Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti önde gelmiştir. Müşteri ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek ihtiyaca yönelik hizmet sunma yarışı içindeyiz.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp iş yerine vaktinde ulaştırıyor, Akşam mesai bitiminde zamanında, huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz. Yaptığımız işin bilincindeyiz çünki biz HAYAT taşıyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,

Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,

Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,

Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,

İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak,

Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir

Vizyonumuz

Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır. 

© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp