ESKİŞEHİR TURU 04 HAZİRAN PAZAR 2023

GÜNÜBİRLİK

Arkadaşlarınızla Paylaşın

ESKİŞEHİR TURU

GÜNÜBİRLİK

04 HAZİRAN PAZAR 2023

KİŞİ BAŞI 600 TL

ÇELEBİ TRAVEL "En Güzel Şehir" olan Eskişehir Odunpazarı Tarihi Evleri ile birlikte sizi zamanda unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Kim gondolda keyifli anlar yaşamak istemez ki? Hem bunun için Venedik’e gitmenize de gerek yok! Unutulmaz bir hafta sonu geçirmek için geç kalmadınız…!!
Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra  araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul, Adapazarı, Bilecik, Bozüyük'ü takiben sabah saatlerinde "Anadolu’nun son yıllarda Modern Şehircilik ve Kültür ve Festival Kenti kimliği ile içinden nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen kenti" Eskişehir’de kahvaltımızı alıyoruz.

04 HAZİRAN 2023 PAZAR: ÇORLU-KENT PARK-ODUN PAZARI EVLERİ-CAM MÜZESİ BALMUMU MÜZESİ-ATLI HAN-KURŞUNLU KÜLLİYESİ-PORSUK ÇAYI-DEVRİM ARABASI-GENÇLİK MERKEZİ-SAZOVA BİLİM ve KÜLTÜR PARKI
    Bir çok ilke imza atmış bir kent" olan Eskişehir'in tertemiz caddelerini, uygar yaşantılarını ve şehir imarını görünce şaşıracaksınız. Eski ile yeniyi harmanlamış, geçmişini unutmamış ve onu geleceğe taşımış yaşanılası bir şehirdir Eskişehir. Turumuza ilk olarak "1961 yılında 4 ay gibi kısa bir sürede üretilen ilk yerli otomobil" olan Devrim Arabası ile başlıyoruz. 1961'de bahçesinde bulunduğu fabrikada üretilen araç burada sergilenmektedir. Daha sonra "Eskişehir'in tarihi ilçesi" olan Odunpazarı'na geçiyoruz. Eskişehir'in simgesi haline gelmiş kendine has mimarisi ve rengarenk evlerin, sokakların içinden geçerek "dünya üzerinde bir tek burada çıkarılan" Lületaşı Müzesi'ni gezip alışverişimizi yapıyoruz. Ardından rengarenk Odunpazarı Evleri'nin arasından geçip Atlıhan'a ulaşıyoruz. "Odunlarını pazarlamaya gelen tüccarların kendilerine ve atlarına ait dinlenme yeri" olan Atlıhan günümüzde el sanatları çarşısı olarak hizmet vermektedir. "Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan Madam Tussaud Müzesi'nin Türkiye'deki ilk örneği" olan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'nde başta "Gazi Mustafa Kemal Atatürk" olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın ünlü simalarından 160'ın üzerinde heykel göreceğiz. Daha sonrasında "Kırım Tatarları'nın meşhur yemeği" olan Çiğbörek yiyoruz (ekstra). Yemeğimizi yedikten sonra 400 bin metrekarelik alanda kurulu Sazova Bilim ve Kültür Parkı'na gidiyoruz. Burada Nostaljik Tren'den Korsan Gemisi'ne, Masal Şatosu'na, Su Altı Dünyası'ndan Bilim Deney Merkezi'ne, Miniatürk'ten Nasreddin Hoca'ya bir yolculuk için serbest zaman veriyoruz. "Türkiye'nin Amsterdam'ı ya da Venedik'i" gibi yakıştırmaları yapılan Porsuk Çayı üzerinde 'Tekne Turu' (ekstra) ile şehrin ortasında yolculuk yapıyoruz. Köprübaşı'nda teknemizden inip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından "her tarafı mitolojik heykellerle donatılmış Eskişehir'in ayrı bir sayfiye yeri" olan Kent Park'a gidiyoruz. 'Bozkır ortasında plaj olur mu?' sorusunun cevabını burada gözlerimizle görüyoruz. Park içerisindeki gölet, plaj, at binme alanları, açık yüzme havuzları ve yürüyüş parkurlarından faydalanıp aracımıza geri dönüyoruz. Bir modern kent olan Eskişehir'den ayrılarak siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇELEBİ TRAVELturumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks Araçlar İle Ulaşım 
* Araç içi ikramlar
* Çevre gezileri
* Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Sabah Kahvaltısı
* Öğle ve Akşam yemekleri

* Tüm ekstra harcamalar
* Müze Ören Yeri Girişleri

ÖDEME:

Nakit Ödeme :600 TL
K.Kartı Tek Çekim:600 TL

ÇELEBİ TRAVEL
TEL         : 0282 651 59 14
whatsap : 0542 786 77 99
GSM        : 0537 513 04 81

 

TUR HAREKET NOKTALARI
23:15 TEKİRDAĞ SAHİL ÖZCANLAR KÖFTE
23:50 : ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK LİSESİ ARKASI
23:55 
: ORİON AVM ÖNÜ

00:30 : ÇERKEZKÖY ESKİ OTOGAR GİRİŞİ
00.50 : KAPAKLI

 

 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI; 
 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

ÖNEMLİ NOTLAR:*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 34-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR TURU
Gezilecek Yerler:

DEVRİM ARABASI-KENT PARK-SAZOVA PARKI-ODUNPAZARI EVLERİ-LÜLETAŞI MÜZESİ-KURŞUNLU KÜLLÜYESİ-BALMUMU MÜZESİ-HALLER GENÇLİK MERKEZİ

Geceleme: GÜNÜBİRLİK
Konaklama: GÜNÜBİRLİK
600.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Turizm Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp