GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK TEKNE TURU CUNDA ADASI 14 TEMMUZ 350 TL

GÜNÜBİRLİK

Arkadaşlarınızla Paylaşın

GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI -AYVALIK (TEKNE TURU)– CUNDA ADASI

 14 TEMMUZ  


KİŞİ BAŞI 350 TL


ÇELEBİ TRAVEL 
TEL: 0282 651 59 14 

GSM: 0537 513 04 81
GSM: 0542 786 77 99 
www.celebitravel.com

Tur Hareket Noktaları;
00:30 - KAPAKLI 

00:45 - ÇERKEZKÖY ESKİ OTOGAR ÖNÜ 
01:40 - ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK ASRKASI
01:30 - ÇORLU ORİON AVM ÖNÜ
02:45 - TEKİRDAĞ SAHİL YOLU TRUVA ÖNÜ

14 TEMMUZ : ÇORLU HAREKET - ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK TEKNE TURU  CUNDA ADASI

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde TekirdağMalkaraKeşan takiben yolculuğumuza başlıyoruz vereceğimiz  moladan sonra Gelibolu'ya varıyoruz. Bizleri Lapseki’ye götürecek olan feribota binerek Lapseki’ye varıyoruz. oksijen deposu olan Kaz Dağları'nın eteğinde kahvaltımızı aldıktan sonra Ayvalık'ta bulunan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos- Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten
kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz. Tekne turumuzu (ekstra) gerçekleştirmek üzere Ayvalık'a gidiyoruz."Muhteşem turumuz" 11:30 gibi teknemizin Ayvalık‘tan kalkması ile başlar. Teknemiz gideceği ilk ada olan İncirli Adası'na doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile... İlk adamız olan İncirli Adası'nın koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 sularını gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menümüz ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Bu sırada teknemizde sizler için hazırladığımız Dans YarışmalarıCanlı Müzikler, Animatörler eşliğinde aktiviteler ile keyfinize keyif katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan "muhteşem güzellikteki" Akvaryum Koyu'na hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek... Bu muhteşem koydan ayrılıp Ertunç Koyu'na geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adası'na doğru teknemiz yol almaya başlayacak. Bu esnada "yaz ayının vazgeçilmez meyvesi" Karpuz ikramımız olacak. Yaklaşık bir saat Cunda Adası’nda serbest zaman veriyoruz. Adada "arnavut kaldırımlı taş sokaklarda" dolaşabilir ve bol bol fotoğraf çekinebilirsiniz. Cunda Adası'ndaki gezimizi tamamlayıp tahmini 18:30-19:00 saatleri arasında bizi bekleyen aracımıza binerek Çorlu’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 

*Turizm Paket araçlar ile ulaşım (Mercedes Travego)
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler, çay, kahve ve kek)
*Çevre gezileri

*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 
*  Sabah Kahvaltısı
* Ayvalık Tekne Turu + Öğle Yemeği

ÖDEME;
* Nakit: 350 TL
* Kredi Kartı Tek Çekim: 350 TL
* Bonus-World-Axess Kartlarına 2-4  Taksit Arası: (Taksit Tutarına +15 TL) 

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
* Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
* Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
* Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
* İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
* Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
* Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
* Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 

* Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
* Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
* Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
* Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz. 
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir. 

* 0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur. 

İptal-İade Şartları 

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 

Otobüsler 46-31 kişi sayılarında kullanılır. 

* Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK TEKNE TURU CUNDA ADASI
Gezilecek Yerler:

ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK TEKNE TURU CUNDA ADASI

Konaklama: GÜNÜBİRLİK
350.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp