EGE´NİN İNCİSİ MARMARİS TEKNE TURU 21-23 TEMMUZ 2023

2 GÜN 1 GECE

Arkadaşlarınızla Paylaşın

EGE'NİN İNCİSİ MARMARİS TURU

2 GÜN 1 GECE HERŞEY DAHİL KONSEPT HOTEL KONAKLAMA

( MARMARİS Tekne Turu - AKYAKA Azmak Nehri Tekne Turu ) DAHİL

21-23 TEMMUZ 2023
11-13 / 25- 27 AĞUSTOS 2023 
08-10 / 15-17 / 22-24 EYLÜL

KİŞİ BAŞI 2.999 TL

ÇELEBİ TRAVEL 
TEL  : 0(282) 651 59 14

GSM : 0(537) 513 04 81
GSM : 0(542) 786 77 99
www.celebitravel.com

HAREKET SAATLERİ
18:15 
 KAPAKLI
18:30   
ÇERKEZKÖY
19:00 
 ESKİ KIZ MESLEK LİSESİ ARKASI
19:10  
ORİON
19:45   
TEKİRDAĞ1.GÜN : 21 TEMMUZ CUMA 2023 

     Turumuz Saat 21:00’da Eski Çorlu Kız Meslek Turundan Hareketle Başlar.Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalardan buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.Çorlu,Gelibolu,Lapseki,Bandırma,Balıkesir,Aydın üzerinden Marmaris'e varıyoruz.

 2. GÜN : 22 TEMMUZ CUMARTESİ 2023 : Marmaris Tekne Turunda Başlıca Görüceğimiz Koylar; Cennet Adası,Fosforlu Mağara,Akvaryum Koyu,Kumlubük Koyu,Amos Koyu,Turunç koyu
     Sabah otelden alacağımız kahvaltımızın ardından Marmaris ege’nin tüm dertlerinizi alıp götürecek berrak, masmavi suları içerisinde, son sistem ve konforunuza uygun şekilde tasarlanmış tekneler ile kendinizi gün boyu rahatlamış tüm yılın yorgunluğunu atarak siz Değerli miafirlerimiz kendinizi ço
k özel hissedeceksiniz. 
Marmaris Tekne Turunda Başlıca Görüceğimiz Koylar; Cennet Adası,Fosforlu Mağara,Akvaryum Koyu,Kumlubük Koyu,Amos Koyu,Turunç koyu

(Teknede öğle yemeği dahil) olacaktır. Tekne turumuzu eğlenceli saatler ile tamamladıktan sonra  konaklama ve akşam yemeği otelimizde.MARMARİS 

3. GÜN : 23 TEMMUZ PAZAR 2023 : AKYAKA - ULA - AZMAK NEHRİ 

    Sabah otelden alacağımız açık büfe kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıp Çorlu’ya dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. AKYAKA'nın Ula ilçesine bağlı Kadın Azmağı olan Azmak Nehrinde Buz gibi suyu ile yaz sıcağında serinleyebileceğiniz gibi nehir çevresinde yürüyüş yapabilir, tekne turuna katılarak canlı akvaryum olan güzellikleri görmek için keyifli tekne turumuzu tamamlayıp, Burada verilen serbest zamanın ardından  şirince köyüne gidiyoruz. Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek yemek molası ve  alış - veriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Lüks Araçlarla Ulaşım
- 3 Gece Otelde Herşey Dahil konseptinde konaklama (Yerli ve Yabancı Alkollü İçecekler Dahil )
- Araç içi ikramlar (soğuk içecekler, çay, kahve ve kek)
- Çevre Gezileri
- Marmaris Tekne Turu
- Akyaka Azmak Nehri Tekne Turu
-1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Tüm ekstra harcamalar
- İlk Günkü Sabah Kahvaltısı 

ÖDEME:

Nakit: 2.999 TL
Kredi kartı Tek Çekim : 2.999 TL
Bonus-World-Axess Kartlarına 2-4  Taksit Arası: (Taksit tutarına +15 fark)

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

 *Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

 *Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.

*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

 *Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

 *Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

 

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 

 Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

 *Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

 *Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 *Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

 *Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

 *VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

 

TUR GENEL TANIMI

2 GÜN 1 GECE KONAKLAMALI
Gezilecek Yerler:

Cennet Adası,Fosforlu Mağara,Akvaryum Koyu,Kumlubük Koyu,Amos Koyu,Turunç koyu

Geceleme: 2 GÜN 1 GECE KONAKLAMALI
Konaklama: HERŞEY DAHİL KONSEPTİ
2999.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Turizm Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp