GÖNEN KAPLICALARI GÜNEŞ VE PARK OTEL 6 - 11 KASIM 6 GÜN / 5 GECE 1460 TL

GÖNEN TERMAL KAPLICA TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın

GÖNEN TERMAL KAPLICA TURU

GÜNEŞ VE PARK OTEL

6 GÜN / 5 GECE  KONAKLAMA
6 - 11 KASIM

Kişi Başı : 1.460 TL 

  
                                                                                      

1- 14.30 - 16.00 saatleri arasında Yıldız Otel lobby'de ücretsiz coffe-break servisi verilmektedir.
2- Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup konaklama ücretin içindedir.
3- Tüm odalar uydu TV yayınlı ve kablosuz internet bağlantılıdır.
4- Restaurant, lobi ve tüm odalar klimalıdır
5- 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir
6- Yıldız Otel ve Park  Otellerimizde konaklayan misafirlerimiz kapalı, Açık Termal yüzme havuzlarından ve Türk Hamamından ücretsiz yararlanabilirler.
7- Yıldız ve Park otelde tüm odalarda termal su mevcuttur.
8- Minibar harcamaları ücretlidir.ÇELEBİ TRAVEL 
TEL  : 0(282) 651 59 14
GSM : 0(537) 513 04 81
GSM : 0(542) 786 77 99


Tur Hareket Noktaları;


07:45   Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası
08:30   Tekirdağ Sahil Truva Önü

1.GÜN :
      Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL  araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.
Tekirdağ, Keşan, Gelibolu, Lâpseki güzergahı üzerinden Gönen’e varıyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından Gönen’de konaklayacağımız GÖNEN TERMAL OTEL’e girişimizi gerçekleştiriyoruz.
Otelimizin Termal havuzundan ve aktivitelerden yararlanmak için Tüm gün otelimizde.

2.GÜN :
      Otelde alınan kahvaltının ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

3.GÜN :
      Otelde alınan kahvaltının ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

4.GÜN :
      Otelde alınan kahvaltının ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

5.GÜN : 
      Otelde alınan kahvaltının ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

6.GÜN : 

Otelde alınan kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız duraklara bırakarak, bir sonra ki ÇELEBİ TRAVEL  turlarımızda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. 
                                                                                     

ÖDEME:

Nakit: 1.460 TL

*Kredi Kartı Tek Çekim: 1.460 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

GÖNEN KAPLICALARI HAKKINDA;

YER VE KONUM

Dünyaca ünlü Gönen kaplıcaları Balıkesir’in Gönen ilçesindedir. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı, Turizm Bakanlığı’ndan işletme belgeli kaplıcalar Gönen ilçe merkezine 300 m uzaklıktadır. 70.000 m2 lik doğal bir park üzerinde Gönen çayı kenarında konuşlanmış yeşillikler içinde bir tesistir.

GÖNEN KAPLICA SULARI

Kaplıca otellerinin bünyesinde:
9 adet termomineral havuz
2 adet olimpik yüzme havuzu
13 adet jakuzili olmak üzere toplam 130 adet sıra banyosu mevcuttur.
Kaplıca sularımız: Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı Dünyaca ünlü Gönen kaplıcaların suyunun toplam mineral konsantrasyonu litrede 1796.9 mg dır. Ve Florlu termo-mineral su niteliğindedir.

Kas iskelet sisteminin;
ORTOPEDİK
NÖROLOJİK
ROMATOLOJİK

Hastalıkların tedavisinde endike olduğu Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış,

AYRICA;
Kadın hastalıkları
İdrar yolları hastalıkları
Kalp Damar Hastalıkları
Damar sertliği
Sindirim sitemi hastalıkları
Kolitis
Solunum sistemi hastalıkları tedavisinde Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış,

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

 

 

TUR GENEL TANIMI

TERMAL KAPLICA TURU
Geceleme: 6 GÜN 5 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
1460.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp