AKDENİZ´in İNCİSİ PAMFİLYA (ANTALYA) TURU 27 MAYIS - 1 HAZİRAN

AKDENİZ´in İNCİSİ PAMFİLYA (ANTALYA) TURU
14500.00 TL'den itibaren
27.05.2024
Yurtiçi Kültür Turları

AKDENİZ'in İNCİSİ

PAMFİLYA (ANTALYA)

TURU

Düden Şelalesi - Dim Çayı - Damlataş Mağarası - Kleopatra Plajı - Olympos Antik Kenti - Kekova Batık Şehir


27 MAYIS  - 1 HAZİRAN

6 GÜN 4 GECE KONAKLAMA


ERKEN REZERVASYON FİRSATI İLE: 14.500₺

1.GÜN: Tekirdağ-Çorlu Hareket

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Tekirdağ,Çorlu,İstanbul güzergahından Antalya'ya varıyoruz.

 

2.Gün: Antalya, Düden Şelalesi, Aspendos Antik Tiyatrosu, Köprülü Kanyon’da Rafting

Sabah erken saatlerde Antalya’ya ulaşıyoruz. Antalya’da ilk olarak Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, Anadolu’da bulunan ve günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında ise Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan her yaştan insanın rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan silinmeyecek olan Köprülü Kanyonda Rafting (Ekstra) yapıyoruz. Rafting etkinliğimize katılmayacak misafirlerimizin farklı bir gezi alternatifi olmadığından, restoranımızda 2,5 saat kadar beklemek zorunda olduğunu önemle hatırlatırız.  Rafting sonrasında ise Antalya şehir merkezine varıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Rafting’i turumuzdaki serbest zaman diliminde ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Konaklama: ANTALYA
 

3.Gün: Kemer, Mavi Yolculuk Tekne Turu, Antik Tiyatro, Phaselis Antik Kenti, Tahtalı Teleferik Turu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizden çıkış yapıyoruz, Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer merkezde kısa bir serbest zaman sonrasında tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turu’muza çıkıyoruz. Bu turumuzda Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak.  Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Phaselis Antik Kenti’nde Askeri Liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkânı bulabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise (Ekstra) Tahtalı Dağı Teleferik turuna katılabilirler. Bu teleferik, Dünyanın ikinci, Avrupa’nın ise en uzun Teleferiğidir. Akdeniz’i ve 2.365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza vardığımızda, 80 kişilik deniz manzaralı panoramik  kabinler ile dağa çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. Buradaki kafede ekstra içeceklerimizi yudumladıktan sonra inişimize başlıyoruz. Dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile sizleri kendin çekmektedir. İniş sırasında dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. Bu harika manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Burada göreceğiniz, Finike ve Side arasındaki şahane manzaraya hayran kalacaksınız Unutulmaz anlardan sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Bu turumuzda farklı bir organizasyon yaparak Antalya Merkez Gece Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yivli Minare, Saat Kulesi, Dar Sokakları ve Tarihi Evleriyle Kaleiçi, Antik Yat Limanı gezisini takiben, arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Bar Turu yapıyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Kemer'de serbest zaman diliminde ekstra olarak alınacaktır.  

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama:ANTALYA

 

4.Gün: Alanya, Dim Çayı, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı, Alanya Kalesi

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizden çıkış yapıyoruz, Alanya’ya hareket ediyoruz. Alanya şehir turunun ardından buz gibi suyunda serinleyeceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz Dim Çayı’na gidiyoruz. Dim Çayı’nda verilen öğle yemeği sonrasında Alanya şehir merkezinde Alanya Kalesi’ni geziyoruz. Ardından Damlataş Mağarası’nı ziyaret edip, ince kumlu, alabildiğine geniş bir plaj olan Kleopatra'nın bile banyo yaptığı iddia edilen ve denizinin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. 

 

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Dimçayı’nda serbest zaman diliminde ekstra olarak alınacaktır.  

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: ANTALYA

5.Gün: Side Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Manavgat Tekne Turu, Perge Antik Kenti, Agora Kilisesi

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizden çıkış yapıyoruz, Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, Side Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Side Çarşı Turumuzu gerçekleştirip, Apollon Tapınağı’nı ziyaret ettikten sonra Manavgat Tekne Turu’muza (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turumuz sonrası dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’ni görmek için Side’den ayrılıyoruz. Şelalede verilen kısa bir moladan sonra Perge Antik Kenti’ne gidiyoruz. Roma çağında gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki Stadion Surlar, Kuleler, Kapılar, Anıtsal Çeşme, Hamamlar, Mezar Kalıntıları, Heykeller, Agora, Kilise, Su Kanalları, Direkli Cadde, Piskoposluk Merkezi gezilerimizi gerçekleştiriyor ve otelimize dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde ve Açık Büfe Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Manavgat'ta serbest zaman diliminde ekstra olarak alınacaktır.  

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: ANTALYA

 

6.Gün: Olympos Antik Kenti, Üç Ağız, Kekova Batık Şehir Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizden çıkış yapıyoruz, Olympos’a hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos’ta, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metre muhteşem sahili, endemik bitkileri, Caretta Caretta'ları Khimairası, tüm sportif etkinliklere olanak veren muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri arasında yüzme molası veriyoruz. Burada Ağaç Evleri, Olympos Antik Kenti, Olympos Limanı ve Sahili görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında sonrasında Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turu’muza (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Elmalı – Korkuteli - Afyon – Kütahya – Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Ertesi gün sabaha karşı, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka ÇELEBİ TRAVEL organizasyonunda yeniden görüşmek üzere, hoşça kalın diyoruz.

 

 
Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.
TUR KAYIT SÖZLEŞMESİ


ÇELEBİ TRAVEL
TEL  : 0(282) 651 59 14
GSM : 0(537) 513 04 81
GSM : 0(542) 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR FİYATLANDIRMALARI

NAKİT: 14.500 ₺
KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM: 14.500 ₺

*ERKEN REZERVASYON FIRSATI: 14.500₺
TÜM KREDİ KARTLARINA 12 AY'A KADAR TAKSİT İMKANI 💳

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Araç İçi ikramlar
 • Çevre gezileri 
 • Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
 • 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 4 Kahvaltı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Programda Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • - Müze Girişleri
 • - Tekne Turları
Bu Turu Paylaş:

TUR GENEL TANIMI

AKDENİZ´in İNCİSİ PAMFİLYA (ANTALYA)
Gezilecek Yerler:

ANTALYA-KEMER-ALANYA-SİDE-KEKOVA-OLYMPOS

Geceleme: 6 GÜN 4 GECE KONAKLAMA
Konaklama: YARIM PANSİYON
14500.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
Whatsapp Whatsapp