SÖMESTR TATİLİNE ÖZEL 28 - 30 OCAK ULUDAĞ TURU 2 GÜN 1 GECE 575 TL

1 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın

SÖMESTIR TATİLİNE ÖZEL
BURSA CUMALIKIZIK ve ULUDAĞ TURU 

28 - 30 OCAK 2022

2 GÜN 1 GECE Y.P. KONAKLAMA

KİŞİ BAŞI 575 TL


"Karın ve Eğlencenin Tadı Bursa’da çıkarın …

ÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0 282 651 59 14
GSM: 0 537 513 04 81
GSM: 0 542 786 77 99

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;

02:15 - Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte
03:00 - Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası
03:10 - Çorlu Orion AVM Önü
03:45 - Kapaklı Kahveler Durağı
04:00 - Çerkezköy Eski Otogar Girişi

1.GÜN:28 OCAK 2022 CUMA : Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra  ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.İstanbul,Osman Gazi Köprüsü istikametinden Bursa'ya varıyoruz. 

2. GÜN:29 OCAK 2022 CUMARTESİ : 
Sabah Saat:08:00'da Cumalıkızık'da Serpme Köy Kahvaltısı Alıyoruz. Ardından Çam ağaçları arasından kıvrımlı yollarda süzülerek çıkacağımız keyifli bir yolculukla, kışın bembeyaz karlar altında olan Uludağ kayak merkezine varıyoruz. Kaymak isteyenlere gün boyu sınırsız kayma keyfi sağlayacak skipass fişlerini alıp, kayak takımlarını kiralayıp gün boyu kaymaya başlayabilirler. . Serbest zaman zarfında şöminede sıcak çayları yudumlayabilirsiniz. Kaymak istemeyenler kardan adam yapabilir, kartopu oynayabilir, Telesiyej keyfi yapıp, dileyenler misafirlerimiz zirvede sıcak içecekler eşliğinde doğanın güzelliğini fotoğraf çekerek anı kalıcı kılabilir ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.) Ardından (EKSTRA) Öğle yemeğimiz için buluşuyoruz.(Barbekü sucuk ekmek + meşrubat) . Adrenalini seven kişiler Uludağ'ın gizli kalmış köşelerini kar motoru keyfi yaparak keşfedebilirler.Akşam üzeri Uludağ’dan ayrılıyoruz. Bursa şehir merkezindeki konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

3.GÜN: 30 OCAK 2022 PAZAR :

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası. Bursa’nın en görkemli camisi ve Evliya Çelebi’nin ifadesiyle şehrin Ayasofya’sı olan Ulu Camii ziyaret ediyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Ulucami ziyaretimiz sonrasında Bursa'nın sembolü haline gelen, şehrin her yerinden görülebilecek bir konuma sahip olan Yeşil Türbeyi geziyoruz. Yeşil Türbe; Osmanlı mimarisinin tüm duvarları çini ile kaplı olan tek türbesidir. Türbedeki çiniler, İznik çiniciliğinin en güzel örneklerini yansıtmaktadır. Türbe gezimizin ardından Tophane’den Bursa’yı kuşbakışı izliyoruz ve Bursa'nın meşhur KESTANE ŞEKERİ alışverişi ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.(EKSTRA) Daha sonra tarihi kozahan'da.Çay, kahve molası veriyoruz. Daha sonra  Çorlu'ya doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi buluştugumuz noktalarda bırakıp bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz. 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Mercedes Travego lüks otobüslerle ulaşım (Mercedes Travego)
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri
*1 gece otelde yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı+akşam yemeği) 
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 
*Tüm özel harcamalar
*İlk  gün alınan sabah kahvaltısı
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonları
*Müze Giriş Ücretleri
*Telesiyej Ücretleri  

ÖDEME:

-Nakit Ödeme : 575 TL
-K.Kartı Tek Çekim: 575 TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL ) 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.
http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

TUR GENEL TANIMI

KONAKLAMALI TUR
Gezilecek Yerler:

CUMALIKIZIK - ULUDAĞ - BURSA

Geceleme: 2 GÜN 1 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
575.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp