FETHİYE ÖLÜDENİZ TATİL TURU 06-09 TEMMUZ 2023

3 GÜN / 2 GECE FETHİYE

Arkadaşlarınızla Paylaşın

ÖZLEDİĞİNİZ FETHİYE TATİLİ

FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SAKLIKENT KANYONU - GÖCEK - YUVARLAKÇAY - KÖYCEĞİZ
GÖKOVA - AZMAK NEHRİ - İZMİR - ESKİ FOÇA


06-09/ 20-23 TEMMUZ 2023
03-06/17-20 AĞUSTOS 2023
07-10 / 21-24 EYLÜL 2023
3 GÜN / 2 GECE

KİŞİ BAŞI 4.999 TL

 

ÇELEBİ TRAVEL
TEL  : 0(282) 651 59 14
GSM : 0(537) 513 04 81
GSM : 0(542) 786 77 99


Tur Hareket Noktaları;
19:15 - Kapaklı Kahveler Durağı
19.30 - Çerkezköy Eski Otogar Önü
19.30 - Tekirdağ Sahil Yolu
20.30 - Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası
20.45 - Çorlu Orion A.V.M önü

 

1.GÜN: TEKİRDAĞ-LAPSEKİ-GELİBOLU-ÇANAKKALE-İZMİR-AYDIN-MUĞLA 
    Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Tekirdağ,Malkara, Keşan,Gelibolu,Lapseki,Çanakkale,güzergahından izmir, Aydın, Muğla'ya varıyoruz.

2.GÜN: FETHİYE - TEKNE TURU 

     Sabah saatlerinde Ege'nin tarih ve doğa kokan şehri Muğla sınırlarına giriyoruz. Muğla'yı panoramik olarak görüp Fethiye'ye varıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız`ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz de (EKSTRA) tekne turuna çıkıyoruz.Denizin tadını doyasıya çıkarabilmek için yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz'de vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama FETHİYE 

3.GÜN: SAKLIKENT KANYONU - GÖCEK - YUVARLAKÇAY - KÖYCEĞİZ

    Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından Türkiye'nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent'e gidiyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Buz gibi sularına ayaklarını sokarak içeceklerini yudumlayabilirler. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zipline(Ekstra) ile yaşayabilirler. Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıp, kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayabilir. Kanyonun güzelliğinin tadını çıkardıktan sonra Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp Göcek adasında yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Çay’a hareket ediyoruz.Yuvarlak Çay’da,kayaların arasından çıkıp gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelale etrafında,yemyeşil ağaçların serin gölgesinde,kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli zaman geçirebilirsiniz . Dileyen misafirlerimiz Çay üzerinde kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak keyif yapabilir yada sallanarak suya atlayabilir.Bu keyifli günün ardından akşam yemeğimizi almak ve konaklamamızı gerçekleştirmek üzere Köyceğizde ki otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.KÖYCEĞİZ

 

4.GÜN: GÖKOVA - AZMAK NEHRİ - İZMİR - FOÇA - ÇORLU

    Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelden çıkışımızı yaptıktan sonra aracımıza binerek  Sakar Geçidinden aşağı Gökova'ya iniyoruz. Gökova Körfezinin dantel gibi koyları, masmavi denizi, çam ağaçlarıyla körfezinin mavi, berrak sularının öpüştüğü, sürekli batıdan esen meltem rüzgârıyla sahile vuran dalgaların şiirselliği, denizine karışan iki azmağının (Akçapınar Azmağı ve Akyaka Kadın Azmağı) arasında kalan flora çeşitliliği, bu bölgede tatil yapan herkese eşsiz güzelliğe sahip Akyaka’ya ulaşıyoruz. Evleriyle mimari ödül sahibi olan Akyaka‘nın güzelliklerini keşfediyoruz. Akyaka beldesi özellikle Nail Çakırhan imzalı evleriyle müthiş bir görsellik sunuyor. Ağa Han mimarlık ödülü alan Ula’lı Ressam ve Sanatçı Nail Çakırhan'ın Akyaka’ya yansıttığı eserlerini gördükten sonra “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Kucağını Gökova Körfezi'ne açmış, dirseğini bütün ahengiyle koskoca bir ovaya yaslamış ve sırtını Sakar Dağı'nın endamına yaslayan doğasına ve kültürüne uygun mimarisine sahip çıkmış ve geliştirerek muhteşemleştirmiş olan Akyaka Beldesi hakkında rehberimizden bilgi aldıktan sonra Gökova Tekne Turuna çıkıyoruz. Simgesi incir olan Antik Çağ’ın İdyma’sından (Akyaka) teknemize binerek Gökova’nın (Keramikos) eşsiz koylarını keşfederek tadını çıkarmaya başlıyoruz. Daha sonra güzel İzmir’imizden geçerek doğru harekete geçiyoruz. Eski Foça'da alışveriş ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından İzmir-Çanakkale-Keşan-Tekirdağ üzerinden Çorlu’ya dönmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*2 Gece yarım pansiyon şeklinde konaklama (sabah kahvaltısı+akşam yemeği)
*Lüks otobüslerle ulaşım
*Çevre geziler
*Araç içi ikramlar (sıcak,soğuk içecekler, çay, kahve ve kek,su)
*1816 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*Kadın Azmağında ki Tekne Turu

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
*Tüm Öğle Yemeği
*Tüm Extra Harcamalar
*Tüm Müze Ören Ücretleri
*Akyaka Tekne Turu

ÖDEME:
-Nakit Ödeme : 4.999 TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: (taksit tutarına + 15 TL)

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize bildirmeniz gerekmektedir.
*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları
* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
*Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

TUR GENEL TANIMI

FETHİYE TATİLİ
Gezilecek Yerler:

FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SAKLIKENT KANYONU - GÖCEK - YUVARLAKÇAY - KÖYCEĞİZ GÖKOVA - AZMAK NEHRİ - İZMİR - FOÇA

Geceleme: 3 GÜN 2 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
4999.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Turizm Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp