Hizmetlerimiz
Çelebi Travel Seyahat Acentesi

Tur operatörleri, Turizm Acentaları Tur ve Transferleri,

Yurtiçi ve yurtdışına spor, eğlence, sağlık, ibadet, bilimsel veya kültürel etkileşim amacıyla yapılacak gezileri planlayan ve düzenleyen kişidir.

Özel Turlar & Kişiye Özel Turlar

Özel ve Kişiye Özel Turlar

Çelebi Tur Seyahat özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Çelebi Tur Seyahat güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Öğrenci Taşımacılığı,

Öğrenci Taşımacılığı

Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.

Öğrenci Servis Taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle, müşterilerimizin, ÇelebiTur Seyehat’i güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlamak; böylece velilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamaktır.

Kongre ve Seminer Organizasyon Taşımacılığı

Kongre ve Seminer Organizasyon Taşımacılığı

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Çelebi Tur Seyahat olarak pazarlama, tanıtım, seminer toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızı karşılayacagınız ilk noktadan organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geri dönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır.

Yurtiçi Kültür Turları,Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Çelebi Tur Seyahat güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

Şehir içi ve şehir dışı tüm okul gezileri konularında hizmet vermekteyiz.

Okul gezilerimizde uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlike beklentileri çok iyi bilmekteyiz.Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri göstermekteyiz.

Whatsapp Whatsapp