5-7 TEMMUZ ISPARTA LAVANTA FESTİVALİ TURU

ISPARTA LAVANTA FESTİVALİ
3700.00 TL'den itibaren
5.07.2024
Yurtiçi Kültür Turları

ISPARTA LAVANTA FESTİVALİ

2 GÜN 1 GECE KONAKLAMALI

5-7 TEMMUZ 2024

KİŞİ BAŞI 3.700₺

1. GÜN: KAPAKLI-ÇERKEZKÖY-TEKİRDAĞ-ÇORLU HAREKET
Siz  değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlarımız ile yolcuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN:SALDA GÖLÜ - KUYUCAK KÖYÜ - LAVANTA BAHÇELERİ- ISPARTA
Sabah saatlerinde gül diyarı ISPARTA'mıza ulaşmış oluyoruz. Isparta'da ilk ziyaret edeceğimiz noktamız Lavanta bahçeleri ile meşhur olan Kuyucak Köyü.Köy içinde yapacağımız yürüyüşün ardından Lavanta bahçelerinde fotoğraf çekmek için serbest zamanımızı yapıp turumuza devam ediyoruz.Bu güzel yürüşün sonrasında Lavanta bahçelerinden ayrılıp meşhur Isparta kebabını tatmak için Isparta merkeze doğru yol alıyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Isparta çarşılarında gül ve gül ürünleri için çarşıya iniyoruz, ardından panoromik olarak Isparta şehir merkezinde bulunan Süleyman Demirel heykeli,Mimar Sinan Camii,Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi, Firdevs Paşa Camii ve Bedesesini görüp bembeyaz kumdan oluşan plajlarıyla meşhur olan Salda Gölü'ne doğru yol alıyoruz.Salda gölünde yapacağımız fotoğraf çekimlerimiz ve yürüşlerimizden sonra konaklama ve akşam yemeğimiz için otelimize doğru geçiyoruz. (Otel:

3.GÜN: DENİZLİ - PAMUKKALE - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - TRAVERTENLER - BULDAN - ÇORLU
Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltıdan sonra ilk ziyaret edeceğimiz yer Pamukkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Menderes Vadisinde doğal bir sit alanı olan Pamukkale, bembeyaz travertenler ile ziyaretçilerini bir gelin gibi karşılıyor. Denizli Ovasına hakim olan travertenler'de yapacağımız fotoğraf çekimleri ve görsel şölene tanıklık ettikten sonra Hierapolis antik kentini ziyaret ediyoruz. Her iki destinasyon da iç içe. Bergama Krallığı'nın günümüze bıraktığı eşsiz antik miras, kurulduğu M.Ö. 197'de bile termal kaynakları ve şifalı özellikleri ile ünlüydü. İsminin de içinde geçen termal suların ve kendisine yaklaşan canlıların ölümüne neden olan gazın (karbondiosit) çıktığı bu mağaranın varlığından alan Hierapolis "Kutsal Kent" anlamına gelmektedir. Buradaki gezimizin ardından Denizli/Buldan'a doğru yol alıyoruz.Küçük bir yerleşim yeri olan Buldan tamamen tekstil ürünlerinin satıldığı butik dükkanlardan yapacağımız alışveriş molası sonrasında Çorlu'ya dönüş için buluşuyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakmak üzere yolculuğumuza başlıyoruz.

Tur programlarımızdan herhangi birini satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan Tur Kullanım Sözleşmemizi kabul etmiş olur.
TUR KAYIT SÖZLEŞMESİ


ÇELEBİ TRAVEL
TEL  : 0(282) 651 59 14
GSM : 0(537) 513 04 81
GSM : 0(542) 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR FİYATLANDIRMALARI

NAKİT: 3.700₺
KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM: 3.700₺

TÜM KREDİ KARTLARINA 12 AY'A KADAR TAKSİT İMKANI 💳

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Araç İçi ikramlar
 • Çevre gezileri 
 • Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
 • 1 Gece otel konaklama
 • 1 Akşam Yemeği
 • 1 Sabah Kahvaltısı

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk gün yolda alınan kahvaltı
 • Tüm Öğlen Yemeği
 • Son gün yolda alınan Akşam yemeği
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Bu Turu Paylaş:

TUR GENEL TANIMI

ISPARTA 5-7 TEMMUZ LAVANTA FESTİVALİ
Gezilecek Yerler:

DENİZLİ-APHRODİASİAS ANTİK KENTİ-DENİZLİ MERKEZ-PAMUKKALE-HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-TRAVERTENLER-ISPARTA-KUYUCAK-MİMAR SİNAN CAMİİ-Prof. Dr. TURAN YAZGAN ETNOGRAFYA HALI VE KİLİM MÜZESİ-FİRDEVS PAŞA CAMİ

Geceleme: 2 GÜN 1 GECE
Konaklama: YARIM PANSİYON
3700.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

05375130481

05427867799

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
Whatsapp Whatsapp