Tur Kategorileri

İSTANBUL KUMKAPI DA SINIRSIZ EĞLENCE 24 KASIM 2020 SALI

GÜNÜBİRLİK
0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

GELECEĞİMİZİ AYDINLATAN DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NE ÖZEL 

MUHTEŞEM YEMEK MENÜSÜ VE CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE SINIRSIZ EĞLENCE


24 KASIM SALI 2020 


000 TL

 

ÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR HAREKET NOKTALARI
17.30 - Kız Meslek Lisesi Arkası 
17.35 - Eski Şifa Hast. Önü
17.40 - Orion Avm Önü
16.30 - Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte
16.30 - Çerkezkköy Eski Otogar Girişi

24 KASIM 2020 SALI : 

     Siz değerli misafirlerimiz ile belirlenen noktalarda buluşup ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Neşeli yolculuğumuzun ardından  Florya Sahilinde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman diliminde sahil boyunda  çay kahve içebilirsiniz.Serbest zamanımızın ardından Kumkapı da eğlenmemiz için hazırlanan mekânımıza varıyoruz. Yoğun hayat temposunda küçük bir mola verip, kendimize özel bir yemek ve eğlence hediye ettiğimiz bu akşamda vur patlasın, çal oynasın diyoruz. Sevdiklerimiz ve değer verdiklerimiz ile beraber neşeli, keyifli, güzel ve unutulmayacak bir akşam geçiriyoruz. Daha sonra Çorlu'ya doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak Bir sonrakı ÇELEBİ TRAVEL organizasyonda   görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  

 *MENÜ

 • ACILI EZME 
 • HAYDARİ
 • PATLICAN SALATA
 • KAYA KORUĞU
 • PİLAKİ
 • TURŞU
 • MEYVE SALATA (YEŞİL VEYA ÇOBAN)
 • SİGARA BÖREĞİ
 • KALAMAR
 • MEVSİM BALIĞI
 • ÇUPRA
 • TERCİH EDEN KÖFTE IZGARA 
 • MEYVE
 • TATLI

*İÇECEKLER

 • MEŞRUBAT
 • ALKOLLÜ İÇECEK (2 KADEH İLE SINIRLIDIR)

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
*Turizm Paket Araçları ile ulaşım
*Araç içi ikramlar
*Akşam Yemeği eğlence eşliğinde

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Extra iyecekler
*Extra içecekler

ÖDEME:

-Nakit Ödeme : 000 TL
-K.Kartı Tek Çekim: 000 TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL ) 

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcSİZİ ARAYALIM