Tur Kategorileri

PAMUKKALE -EFES ANTİK KENT - ŞİRİNCE - AYVALIK - CUNDA ADASI TURU 28 / 30 AĞUSTOS 2020

2 GÜN 1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA
450 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz

PAMUKKALE -EFES ANTİK KENT - ŞİRİNCE - AYVALIK -  CUNDA ADASI TURU

2 GÜN 1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 

28 / 30 AĞUSTOS  2020

450 TL


ÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR... 

ÇELEBİ TRAVEL:
TEL: 0 282 651 59 14
GSM: 0 537 513 04 81
GSM: 0 542 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR KALKIŞ NOKTALARIMIZ;
- 20.00 : Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi                                     

- 20.30 : Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte         
- 20.30 : Çerkezköy Eski Otogar Önü   

 NOT: TEKİRDAĞ,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlandığı taktirde gidiş dönüşlerde ücretsiz servis sağlanacaktır.   

1 Gün - 28 AĞUSTOS 2020 CUMA : ÇORLU-HAREKET
                  Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde Tekirdağ, Keşan, Çanakkale, kazdağları edremit,izmir takiben Denizliye doğru yola çıkıyoruz.

2. Gün - 29 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ : PAMUKKALE - ŞİRİNCE - HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİ - KLEOPATRA HAVUZU - İZMİR - ŞİRİNCE - EFES ANTİK KENTİ
               Sabah saatlerinde ekstra kahvaltımızı alıyoruz.Daha sonra Pamukkale’ye doğru yola devam ediyoruz.. Pamuk gibi bembeyaz görünümüyle Pamukkale Travertenleri tüm ihtişamıyla bizleri karşılıyor.  Gezimize kutsal şehir olarak bilinen Hierapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Antik şehrin içerinde bulunan Apollon Tapınağı, Gymnasium, Çin Delikleri, Sütunlu Yol, Antik Tiyatro, Nekropo’ ü gördükten sonra Burada yürüyüşe izin verilen terasta geziyoruz. ve Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın da yüzdüğü rivayet edilen MS 60 yılındaki büyük depremden sonra oluşmuş havuz antik kalıntılar içerisinde yüzme imkanı sunulan. Çok derin olmayan, berrak suyuyla dikkati çeken havuzda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz girişindeki büfelerde Denizli’ye özgü Buldan bezlerinden yapılmış havlular, horoz, traverten heykelleri alabilir.Pamukkalede verilen serbest zaman sonrasında  ülkemizin en önemli antik kenti olan Efes Antik Kenti'ne geçiyoruz. Efes Antik Kenti Magnesia kapısından girilen görkemli şehirde, Odeon Mısır tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, belediye sarayı, Domitian tapınağı, zafer Tanrıçası Nike kabartması ve Memnius anıtını görüp, zafer kapısından geçerek, Kuretler Caddesi'nde yürüyüş yapılabilir. Bu caddede Skolastika hamamları, yamaç evleri, Trojan çeşmesi, Hadrian tapınağı, Latrina, aşk evi, Celcus Kütüphanesi, ticaret agorasını sütunlu mermer cadde üzerinden ilerleyerek görüp daha sonra tarihin ilk reklam panosunu görülebilir. İmparator Arcadian tarafından ışıklandırılan ve liman caddesinde bulunan Selçuk kapısına ulaşılabilirsiniz. Burada verilen serbest zamanın ardından  şirince köyüne gidiyoruz. Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek alış - veriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından konaklama ve akşam yemeğimizi almak üzere İZMİR otelimize geçiyoruz.

30 AĞUSTOS 2020 : AYVALIK - CUNDA ADASI -ÇORLU
                 Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından siz değerli misafirlerimizle yola çıkıyoruz. Ayvalığa gidiyoruz ve tekne turumuza başlıyoruz (ekstra) “Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlar. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevreyi tanıtıyor. İlk adamıza olan İncirli adasının koyuna vardığımızda bu koyda yüzme molası verilerek denize girme molası ve öğle yemeğimizi (sınırsız balık, salata) Yörenin meşhur Papalina Balığı ve Çoban Salatımızı denizin eşsiz güzelliği karşısında öğle yemeği için bir araya geliyoruz. Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna, Ortunç Koyuna geçip Egenin berrak ve muhteşem koylarında yüzme molasının keyfini çıkarıyoruz. Serinlemek için teknemizin ikramı olan karpuz servisimizi aldıktan sonraki durağımız Cunda Adası oluyor. Yaklaşık bir saat  Cunda Adası’nın meşhur sakızlı dondurmasının yanında ikram edilen lokma tatlısının tadına bakabilir , meşhur tarihi TAŞ KAHVE ‘de kahvenizi yudumlayabilirsiniz ve Arnavut kaldırımlı sokaklarında fotoğraf çekebilir , hediyelik eşya alabilirsiniz. Serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra tekrar teknemiz ile  Ayvalık‘a dönüyoruz. Turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL Turunda Görüşmek Dileğiyle Vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Lüks Araçlar İle Ulaşım(Mercedes Travego) 

*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre gezileri 
*1 gece (y.p) Otel Konaklaması
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası(tur süresince)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm öğlen yemekleri
*İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
*Tüm özel harcamalar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Ayvalık tekne turu

*1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.
http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.htmlSİZİ ARAYALIM