SEFERİHİSAR MANDALİNA FESTİVALİ TURU 13 / 15 KASIM 2020

2 GÜN 1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

SEFERİHİSAR MANDALİNA FESTİVALİ TURU

13 / 15 KASIM 2020

2 GÜN 1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA

KİŞİ BAŞI 500 TL

 

ÖN REZERVASYON YAPTIRAN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE; OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR, 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE REZERVASYONUNUZ YEDEKLER LİSTESİNE AKTARILACAKTIR...

 

ÇELEBİ TRAVEL :
TEL: 0 (282) 651 59 14
GSM: 0 (542) 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR HAREKET NOKTALARI;

Çorlu Eski Kızmeslek Lisesi Arkası
Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte
Çerkezköy Eski Otogar Girişi


NOT: KAPAKLI,ÇERKEZKÖY,SİLİVRİ den kayıt yapan misafirlerimizin dikkatine 5 kişi ve üzeri katılım sağlandığı taktirde gidiş dönüşlerde ücretsiz servis sağlanacaktır.

 

13 KASIM 2020 CUMA: Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.


14 KASIM 2020 CUMARTESİ : GERMİYAN KÖYÜ – ÇEŞME– ÇEŞME KALESİ –NECATİ CUMALININ EVİ- ALAÇATI PAZARI – TANJU OKAN PARKI

Sabah saatlerinde alacağımız köy kahvaltısı sonrası Türkiye'de Slow Food (katkısız gıdalar üretmek ve geleneksel yemekler yaşatmak) hareketine katılan tek köyümüz olan Germiyan Köyüne gidiyoruz. Köydeki gezimizde dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu göreceksiniz. Ardından İzmrir'in parlayan ilçesi olan Çeşme'ye hareket ediyoruz. Çeşme'de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanı'nda vereceğimiz serbest zamanın ardından Alaçatı'ya geçiyoruz. Alaçatı'nın en güzel yerel ürünlerin ve keyifli hediyelikler alableceğiniz Alaçatı Pazarında mola verdikten sonra Alaçatı'nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Urla'ya ulaşıyoruz. Urla'da ilk olarak ünlü sair, oyun ve roman yazarı Necati Cumalı'nın Evini ziyaret ediyoruz. Fotoğraf molası sonrası otantikliğin bir nebze kaybetmemiş olan bir nevi sanat sokağı haline gelen Zafer Caddesi'nde yürüyüş yapıp, Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykel barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında İyonya bölgesinin en önemli kentlerinden biri olan Klazomenai Antik kent kalıntılarını ziyaret edeceğiz. Dünyada tescilli olarak üç tane Karantina Adasından biri olan Urla Karantina Adasındaki panoramik turumuzun ardından Akşam yemeği ve Konaklama için İzmir deki otelimiz Life Corner'e hareket ediyoruz.

 

15 KASIM 2020 PAZAR : İZMİR –SEFERHİSAR MANDALİNA FESTİVALİ - ÇORLU

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Seferhisar'da Kasım ayında Seferhisar Beledyesi tarafından düzenlenen 20. Mandalina Şenliğine katılıyoruz. Seferhisar mandalinasının markalaşması amacıyla düzenlenen etkinlik birbirinden ilginç yarışma ve gösterlerle renkleniyor.Seferhisar Belediyesi tarafından ilçenin en önemli temel kaynaklarından mandalinanın tanıtımı, üretcilerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mandalina Şenliği 1970 li yıllarda başlayan ve 9 kez yapılan Mandalina Şenliği, 2009 yılından itibaren üst üste düzenleniyor. Üreticilerin Desteklenmesi ve Teşvik Edilmesi. Ürün Kalitesinin Yükseltilmesi Bilinirliğin Arttırılması, Pazarlama Kabiliyetinin Güçlendirilmesi konularına öncelik vererek, Seferhisar adıyla markalaşmış mandalina, ürünün yeni pazarlar bulması ve daha fazla kazanç hedefiyle gerçekleştiriliyor. Sizlere vereceğimiz serbest zamanımızın ardından Çorlu’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Lüks Araçlar İle Ulaşım
*Araç İçi İkramlar (sıcak-soğuk meşrubatlar, kek, su)
*Çevre gezileri
*1 Gece yarım pansiyon konaklama (akşam yemeği + sabah kahvaltısı)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*İlk Gün Alınan Sabah Kahvaltısı
*Öğle Yemekleri
*Tüm Ekstra Harcamalar


ÖDEME:

-Nakit Ödeme :500 TL

-K.Kartı Tek Çekim: 525 TL

-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-3 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL )

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

TUR GENEL TANIMI

SEFERİHİSAR MANDALİNA FESTİVALİ TURU
Geceleme: 2 Gün 1 Gece
Konaklama: YARIM PANSİYON
500.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp