5 MART 2022 CUMARTESİ KARTEPE - MAŞUKİYE - ORMANYA TURU KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL 270 TL

GÜNÜBİRLİK KARTEPE TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın

KARTEPE - MAŞUKİYE - ORMANYA TURU 

GÜNÜBİRLİK

5 MART CUMARTESİ
KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL
KİŞİ BAŞI 270 TL
İRTİBAT TEL :
TEL:  0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
GSM: 0537 513 04 81
www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;

06:00   Çorlu Kızmeslek Lisesi Arkası

06:10   Çorlu Orion Avm
05:20   Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte

05:30   Çerkezköy Eski Otogar Girişi  
05:20   Kapaklı Kahveler Durağı 

5 MART 2022 CUMARTESİ ;         Siz Değerli misafirlerimiz ile sabah belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi sıcak,soğuk içecek ikramı eşliğinde  Eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı olarak bilinen yeni Ormanya'ya  doğru yola çıkıyoruz. Ormanyada kahvaltımızı alıyoruz ve ardından serbest zamana geçiyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek. Filmlerde izlediğiniz kahramanları akıllarınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflamak için ve çoucuklarınız ile doyasıya eğlenmek için serbest zaman veriyoruz. Minik prensesler ve küçük beyler eğlenceli dakikalar geçirirken siz anne babalar doğayla iç içe bir kahve veya çay molasını hak etmiş oluyorsunuz.Daha sonra öğle yemeğimizi (sucuk ekmek + meşrubat ) almak için aracın bizi beklediği yere geliyoruz. Yemeğimizi aldıktan sonra  Eğlenceli saatlerin ardından otobüsümüze binerek Kartepe’ye doğru devam ediyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır. 1699 m. yüksekliği ile Marmara Bölgesinin en yüksek ikinci dağıdır. Kartepe'de 12 adet doğal pist, 3 tane telesiyej, 1 tane da teleski bulunmaktadır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara bölgesinin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada dileyen misafirler telesiyejlerden yararlanabilir, dileyenler atv kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler (Hava şartları müsait olduğu takdirde) (Her türlü aktivite ekstra). Size verilen serbest zaman da istediğiniz aktiviteye katılabilirsizniz. Daha sonra isterseniz temiz hava da güzel bir yürüyüş, isterseniz kayak yapanları izlerken sıcak içeceklerinizi içebilir, isterseniz de kayak yapmaya devam edebilirsiniz. Kartepe inişte ve çıkışta birde hava sisli olmadığı takdirde telesiyej ile zirveye çıktığınızda Sapanca Gölü'nü panoramik olarak görebilirsiniz. Akşam üzeri Kartepe’den ayrılıyoruz ve Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’de şelale kenarında bol oksijenli doğasında keyifli vakit geçirebileceğiniz doğa ile içiçe bir belde.Dileyenler alabalık tesislerinde akşam yemeği alabilirler, (ekstra) dere boyunda yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirler veya ziplayn,atv,utv,adrenalin salıncağı aktivitelere katılabilir çay, kahve, salep yuduplayıp manzaranın tadını çıkarabilirler. Burada verilen serbest zamanın ardından  eğlenceli bir yolculukla Çorlu’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 


 

*ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Sabah Kahvaltısı
*Öğle Yemeği (Sucuk ekmek + meşrubat)
*Mercedes Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 

*Araç İçi İkramlar (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Profesyonel Rehberlik Hizmeti

*ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

*Akşam Yemeği
*Tüm Ekstra Harcamalar
*Telesiyej Ücretleri 

 ÖDEME:

 

*Nakit Ödeme: 270 TL

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

 

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

 

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.

 

*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

 

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

 

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

 

İptal - İade Şartları

 

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

 

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

 

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

 

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

el tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK TUR
Gezilecek Yerler:

KARTEPE - MAŞUKİYE - ORMANYA

Geceleme: GÜNÜBİRLİK
270.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp